LECO N-TYPUSTechnologia Cellularum
Technologia Cellularum Semi-Sectarum SMBB
Cellula BifacialisTechnologiae Modulorum
Excellens Anti-PID Humilis LID Efficacia
Effectus Umbrae Punctorum Calidorum Minores
Potentia Producta Maior, BOS et LCOE Inferiores
● ISO9001:2015 systema systematis qualitatis (SGC)
● ISO14001:2015 EMS
● ISO45001:2018 OHSMS (Systema Systematis Salutis et Salutis)
● Qualitas secundum normam IEC61215/IEC61730
● Experimenta Salis/Nebulae/Ammoniae secundum IEC61701/IEC62716
| Cellulae Solares | Monotypi N |
| Numerus Cellularum | 120 (6x20) |
| Dimensiones | 2172 × 1303 × 35mm |
| Pondus | 35.0 kg |
| Vitrum Anterius / Posterius | Vitrum semi-temperatum obductum 2.0mm |
| Quadrum | Mixtura aluminii anodisata (fortis oneris roborata optio) |
| Arca Junctionis | Classificatio IP68 (tres diodae bypass) |
| Funes Egressus | 4.0mm² |
| 250mm (+)/ 350mm (-) | |
| Longitudo adaptari potest | |
| Conectores | Compatibilis Mc4 |
| Examen oneris mechanici | Anterius 5400Pa / Posterius 2400Pa |
| CLASSIS POTENTIAE | ALEK-620ND | ALEK-625ND | ALEK-630ND | ALEK-635ND | ALEK-640ND | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| STC | NMOT | STC | NMOT | STC | NMOT | STC | NMOT | STC | NMOT | |
| Potentia maxima (Pmax) | 620W | 472W | 625W | 476W | 630W | 480W | 635W | 484W | 640W | 488W |
| Tensio Circuitus Aperti (Voc) | 43.75V | 41.13V | 43.96V | 41.33V | 44.16V | 41.52V | 44.37V | 41.71V | 44.57V | 41.90V |
| Cursus Brevis Circuitus (Isc) | 18.16A | 14.72A | 18.20A | 14.76A | 18.24A | 14.80A | 18.28A | 14.84A | 18.32A | 14.88A |
| Tensio ad Maximam Potentiam (Vmpp) | 36.21V | 33.98V | 36.44V | 34.20V | 36.67V | 34.41V | 36.90V | 34.62V | 37.12V | 34.83V |
| Potentia Maxima Currens (Impp) | 17.12A | 13.89A | 17.15A | 13.92A | 17.18A | 13.95A | 17.21A | 13.98A | 17.24A | 14.01A |
| EFFICIENTIA MODULI (%) | 21.91% | 22.08% | 22.26% | 22.44% | 22.61% | |||||
STC: Irradiantia 1000W/m², temperatura cellulae 25ºC, AM1.5G
NMOT: Irradiantia 800W/m², temperatura ambientis 20ºC, celeritas venti 1m/s, AM1.5G
| Lucrum Posterius | Parametrum | 1 | Duo | Tres | quattuor | quinque |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 5% | Potentia maxima (Pmax) | 651W | 656W | 662W | 667W | 672W |
| Efficacia Moduli STC (%) | 23.00% | 23.19% | 23.37% | 23.56% | 23.74% | |
| 15% | Potentia maxima (Pmax) | 713W | 719W | 725W | 730W | 736W |
| Efficacia Moduli STC (%) | 25.19% | 25.40% | 25.60% | 25.80% | 26.01% | |
| XXV% | Potentia Maxima (Pmax) | 775W | 781W | 788W | 794W | 800W |
| Efficacia Moduli STC (%) | 27.38% | 27.60% | 27.83% | 28.05% | 28.27% |
| Vasculum | Quadraginta'HQ |
| Frusta per palettam | 32 |
| Pallettae per receptaculum | 18 |
| Frusta per receptaculum | 576 |
| Temperatura Moduli Operativi | -40℃ ad +85℃ |
| Maxima Tensio Systematis | 1500 DC (IEC) |
| Maxima Series Fusibilium Classificatio | 35A |
| Tolerantia Potentiae | 0/+5W |
| Temperatura Nominalis Operativa (NMOT) | 45±2℃ |
| Coefficiens Temperaturae Pmax | -0.30%/℃ |
| Coefficiens Temperaturae Voc | -0.24%/℃ |
| Coefficiens Temperaturae Isc | +0.04%/℃ |
Societas Technologiae Solaris ALife, Ltd.
Telephonum/Whatsapp/Wechat: +86 13023538686
Inscriptio electronica: gavin@alifesolar.com
Aedificium XXXVI, Hongqiao Xinyuan, Chongchuan District, Nantong urbs, China
www.alifesolar.com