| PROIECTUS ELECTRICUS | PARAMETRI | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| Maxima potentia | Pmax(W) | 550 | 560 | 570 | 580 |
| Tensio operativa optima | Vmp(V) | 42.63 | 43.18 | 43.68 | 44.19 |
| Currens operandi optimus | Imp(A) | 12.91 | 12.97 | 13.05 | 13.13 |
| Tensio circuitus aperti | Voc(V) | 52.32 | 52.58 | 52.77 | 53.03 |
| Currentis brevis circuitus | Isc(A) | 13.65 | 13.69 | 13.78 | 13.86 |
| Temperaturae operationis moduli | Celsius | -40℃~+85℃ | |||
| Maxima tensio systematis | V(IEC) | DC1000/1500 | |||
| Maxima vis fusibilis | A | 25 | |||
| Tolerantia potentiae | % | 0~+3% | |||
| *STC (Condiciones probationis normales): Irradiatio frontalis 1000W/m², Temperatura cellae 25℃, Spectrum AM1.5. | |||||
| Temperatura operandi aestimata cellulae | VOC | Celsius | 44℃±2℃ |
| Coefficiens temperaturae potentiae maximae | Pmax | %/℃ | -0.26 |
| Coefficiens temperaturae tensionis circuiti aperti | Vocatio | %/℃ | -0.24 |
| Coefficiens temperaturae currentis brevis circuitus | ISC | %/℃ | 0.04 |
| Gradus securitatis | Classis II |
| Garantia producti | Duodecim anni materiarum productorum et technologiae |
| Garantia potentiae | Potentia linearis 25 annorum |
| *Attenuatio in primo anno est 2%. Ab anno sequenti, decrementum annuum minus quam 0.5% est. Potentia moduli non minor est quam octoginta% in anno vicesimo quinto. | |
| Genus cellulae | Cellula TOPCon 182×91mm |
| Dispositio cellularum | 144 partes (12×12) |
| Magnitudo moduli | 2260x1219x2.7mm |
| Pondus moduli | 7.44 kg |
| Arca iuncturae | Classificatio clausurae IP68 |
| Funis egressus | 4mm², longitudo reticuli funis 500mm. Longitudo funis adaptari potest |
| Typus connectoris | Compatibilitas MC4 |
| Quadrum | N/A |
| Onus staticum anterior (pressio nivis) | 5400Pa |
| Onus staticum posterius (pressio venti) | 2400Pa |
| Vectura | Autocinetum onerarium suggestum Tredecim metra | Autocinetum onerarium suggestum 17.5 metra | Vasculum XX°C | Vasculum 40°C |
|---|---|---|---|---|
| Magnitudo | Tredecim metra | 17.5 metra | XX°C | 40°C |
| Paletta | 22 | 30 | quattuor | 18 |
| Frustum/Palletta | 70 | 70 | 70 | 70 |
| Summa partium | MDXL | 2100 | 280 | 1260 |
| Magnitudo involucri (Pallet) | 2320*1110*1400mm | |||
| Maxima potentia (W) | Efficacia Conversionis | Pondus | Garantia Producti | Garantia Potestatis | Magnitudines Modulorum | Dispositio Cellularum |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 550 560 570 580 | 23.5% | 2.7kg/m² | Duodecim anni | XXV anni | 2260x1219x2.7mm | 144 partes (12 x 12) |
| 500 510 520 530 | 23.5% | 2.7kg/m² | Duodecim anni | XXV anni | 2260x1110x2.7mm | 132 partes (11 x 12) |
| 460 470 480 490 | 23.5% | 2.7kg/m² | Duodecim anni | XXV anni | 2260x1020x2.7mm | 120 partes (10x12) |
| 410 420 430 440 | 23.5% | 2.7kg/m² | Duodecim anni | XXV anni | 2260x918x2.7mm | 108 partes (9x12) |
| 360 370 380 390 | 23.5% | 2.7kg/m² | Duodecim anni | XXV anni | 2260x825x2.7mm | 96 partes (8 x 12) |
| CCCXX CCXXX CCXL CCCL | 23.5% | 2.7kg/m² | Duodecim anni | XXV anni | 2260x735x2.7mm | 84 partes (7 x 12) |
| 270 280 290 300 | 23.5% | 2.7kg/m² | Duodecim anni | XXV anni | 2260x644x2.7mm | 72 partes (6x12) |
| CXX | 23.5% | 2.7kg/m² | Duodecim anni | XXV anni | 1545x425x2.7mm | 72 partes (6x12) |
| ducenti | 23.5% | 2.7kg/m² | Duodecim anni | XXV anni | 1150x927x2.7mm | 54 partes (6x9) |
| 400 410 420 430 | 23.5% | 2.7kg/m² | Duodecim anni | XXV anni | 1750x1150x2.7mm | 80 partes (8 x 10) |
Societas Technologiae Solaris ALife, Ltd.
Telephonum/Whatsapp/Wechat: +86 13023538686
Inscriptio electronica: gavin@alifesolar.com
Aedificium XXXVI, Hongqiao Xinyuan, Chongchuan District, Nantong urbs, China
www.alifesolar.com