LECO N-TYPUSTechnologia Cellularum
Technologia Cellularum Semi-Sectarum SMBB
Technologiae SMBB
Excellens Anti-PID Humilis LID Efficacia
Effectus Umbrae Punctorum Calidorum Minores
Potentia Producta Maior, BOS et LCOE Inferiores
● ISO9001:2015 systema systematis qualitatis (SGC)
● SO14001:2015 EMS
● ISO45001:2018 OHSMS (Systema Systematis Salutis et Salutis)
● Qualitas secundum normam IEC61215/IEC61730
● Experimenta Salis/Nebulae/Ammoniae secundum IEC61701/IEC62716
| Cellulae Solares | Monotypi N |
| Numerus Cellularum | 96 (6x16) |
| Dimensiones | 1762 × 1134 × 30 mm |
| Pondus | 21.0 kg |
| Vitrum Frontale | Vitrum temperatum obductum 3.2mm |
| Quadrum | Mixtura aluminii anodisata (fortis oneris roborata optio) |
| Arca Junctionis | Classificatio IP68 (tres diodae bypass) |
| Funes Egressus | 4.0mm² |
| 250mm (+) / 350mm (-) | |
| Longitudo adaptari potest | |
| Conectores | Compatibilis Mc4 |
| Examen oneris mechanici | Anterius 5400Pa / Posterius 2400Pa |
| CLASSIS POTENTIAE | ALDX-435N | ALDX-440N | ALDX-445N | ALDX-450N | ALDX-455N | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| STC | NMOT | STC | NMOT | STC | NMOT | STC | NMOT | STC | NMOT | |
| Potentia maxima (Pmax) | 435W | 326W | 440W | 330W | 445W | 334W | 450W | 338W | 455W | 342W |
| Tensio Circuitus Aperti (Voc) | 34.71V | 32.54V | 34.96V | 32.78V | 35.20V | 33.03V | 35.43V | 33.28V | 35.67V | 33.52V |
| Cursus Brevis Circuitus (Isc) | 15.74A | 12.59A | 15.80A | 12.64A | 15.86A | 12.69A | 15.92A | 12.74A | 15.98A | 12.78A |
| Tensio ad Maximam Potentiam (Vmpp) | 29.35V | 27.50V | 29.57V | 27.72V | 29.79V | 27.95V | 30.00V | 28.17V | 30.21V | 28.39V |
| Potentia Maxima Currens (Impp) | 14.82A | 11.86A | 14.88A | 11.90A | 14.94A | 11.95A | Hora quinta decima | Hora duodecima (or hora media) | 15.06A | 12.05A |
| EFFICIENTIA MODULI (%) | 21.77% | 22.02% | 22.27% | 22.52% | 22.65% | |||||
| STC: Irradiatio 1000W/m², temperatura cellulae 25°C, AM1.5G NMOT: Irradiatio 800W/m², temperatura ambientis 20°C, celeritas venti 1m/s, AM1.5G | ||||||||||
| Vasculum | Quadraginta'HQ |
| Frusta per palettam | 36 |
| Pallettae per receptaculum | 26 |
| Frusta per receptaculum | 936 |
| Temperatura Moduli Operativi | -40℃ ad +85℃ |
| Maxima Tensio Systematis | 1500 DC (IEC) |
| Maxima Series Fusibilium Classificatio | 30A |
| Tolerantia Potentiae | 0/+5W |
| Temperatura Nominalis Operativa (NMOT) | 45±2℃ |
| Coefficiens Temperaturae Pmax | -0.29%/℃ |
| Coefficiens Temperaturae Voc | -0.25%/℃ |
| Coefficiens Temperaturae Isc | +0.045%/℃ |
Societas Technologiae Solaris ALife, Ltd.
Telephonum/Whatsapp/Wechat: +86 13023538686
Inscriptio electronica: gavin@alifesolar.com
Aedificium XXXVI, Hongqiao Xinyuan, Chongchuan District, Nantong urbs, China
www.alifesolar.com