LECO N-TYPUSTechnologia Cellularum
Technologia Cellularum Semi-Sectarum SMBB
Cellula BifacialisTechnologiae Modulorum
Excellens Anti-PID Humilis LID Efficacia
Effectus Umbrae Punctorum Calidorum Minores
Potentia Producta Maior, BOS et LCOE Inferiores
● ISO9001:2015 systema systematis qualitatis (SGC)
● ISO14001:2015 EMS
● ISO45001:2018 OHSMS (Systema Systematis Salutis et Salutis)
● Qualitas secundum normam IEC61215/IEC61730
● Experimenta Salis/Nebulae/Ammoniae secundum IEC61701/IEC62716
| Cellulae Solares | Monotypi N |
| Numerus Cellularum | 108 (6x18) |
| Dimensiones | 1961 × 1134 × 33mm |
| Pondus | 27.8 kg |
| Vitrum Anterius / Posterius | Vitrum semi-temperatum obductum 2.0mm |
| Quadrum | Mixtura aluminii anodisata (fortis oneris roborata optio) |
| Arca Junctionis | Classificatio IP68 (tres diodae bypass) |
| Funes Egressus | 4.0mm² |
| 250mm (+) / 350mm (-) | |
| Longitudo adaptari potest | |
| Conectores | Compatibilis Mc4 |
| Examen oneris mechanici | Anterius 5400Pa / Posterius 2400Pa |
| CLASSIS POTENTIAE | ALDB-490ND | ALDB-495ND | ALDB-500ND | ALDB-505ND | ALDB-510ND | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| STC | NMOT | STC | NMOT | STC | NMOT | STC | NMOT | STC | NMOT | |
| Potentia maxima (Pmax) | 490W | 368W | 495W | 372W | 500W | 376W | 505W | 380W | 510W | 384W |
| Tensio Circuitus Aperti (Voc) | 39.55V | 37.12V | 39.78V | 37.36V | 40.00V | 37.59V | 40.22V | 37.83V | 40.44V | 38.06V |
| Cursus Brevis Circuitus (Isc) | 15.72A | 12.58A | 15.78A | 12.62A | 15.84A | 12.67A | 15.90A | 12.72A | 15.96A | 12.77A |
| Tensio ad Maximam Potentiam (Vmpp) | 33.11V | 31.08V | 33.31V | 31.29V | 33.51V | 31.50V | 33.71V | 31.71V | 33.91V | 31.91V |
| Potentia Maxima Currens (Impp) | 14.80A | 11.84A | 14.86A | 11.89A | 14.92A | 11.94A | 14.98A | 11.98A | 15.04A | 12.03A |
| EFFICIENTIA MODULI (%) | 22.03% | 22.26% | 22.48% | 22.71% | 22.93% | |||||
STC: Irradiantia 1000W/m², temperatura cellulae 25ºC, AM1.5G
NMOT: Irradiantia 800W/m², temperatura ambientis 20ºC, celeritas venti 1m/s, AM1.5G
| Lucrum Posterius | Parametrum | 1 | Duo | Tres | quattuor | quinque |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 5% | Potentia maxima (Pmax) | 515W | 520W | 525W | 530W | 536W |
| Efficacia Moduli STC (%) | 23.14% | 23.37% | 23.61% | 23.84% | 24.08% | |
| 15% | Potentia maxima (Pmax) | 564W | 569W | 575W | 581W | 587W |
| Efficacia Moduli STC (%) | 25.34% | 25.60% | 25.86% | 26.12% | 26.37% | |
| XXV% | Potentia Maxima (Pmax) | 613W | 619W | 625W | 631W | 638W |
| Efficacia Moduli STC (%) | 27.54% | 27.82% | 28.11% | 28.39% | 28.67% |
| Vasculum | Quadraginta'HQ |
| Frusta per palettam | 34 |
| Pallettae per receptaculum | 24 |
| Frusta per receptaculum | DCCCXVI |
| Temperatura Moduli Operativi | -40℃ ad +85℃ |
| Maxima Tensio Systematis | 1500 DC (IEC) |
| Maxima Series Fusibilium Classificatio | 30A |
| Tolerantia Potentiae | 0/+5W |
| Temperatura Nominalis Operativa (NMOT) | 45±2℃ |
| Coefficiens Temperaturae Pmax | -0.29%/℃ |
| Coefficiens Temperaturae Voc | -0.25%/℃ |
| Coefficiens Temperaturae Isc | +0.045%/℃ |
Societas Technologiae Solaris ALife, Ltd.
Telephonum/Whatsapp/Wechat: +86 13023538686
Inscriptio electronica: gavin@alifesolar.com
Aedificium XXXVI, Hongqiao Xinyuan, Chongchuan District, Nantong urbs, China
www.alifesolar.com