LECO N-TYPUSTechnologia Cellularum
Technologia Cellularum Semi-Sectarum SMBB
Cellula BifacialisTechnologiae Modulorum
Excellens Anti-PID Humilis LID Efficacia
Effectus Umbrae Punctorum Calidorum Minores
Potentia Producta Maior, BOS et LCOE Inferiores
● ISO9001:2015 systema systematis qualitatis (SGC)
● ISO14001:2015 EMS
● ISO45001:2018 OHSMS (Systema Systematis Salutis et Salutis)
● Qualitas secundum normam IEC61215/IEC61730
● Experimenta Salis/Nebulae/Ammoniae secundum IEC61701/IEC62716
| Cellulae Solares | Monotypi N |
| Numerus Cellularum | 144 (6x24) |
| Dimensiones | 2278 × 1134 × 30 mm |
| Pondus | 31.5 kg |
| Vitrum Anterius / Posterius | Vitrum semi-temperatum obductum 2.0mm |
| Quadrum | Mixtura aluminii anodisata (fortis oneris roborata optio) |
| Arca Junctionis | Classificatio IP68 (tres diodae bypass) |
| Funes Egressus | 4.0mm² |
| 250mm (+) / 350mm (-) | |
| Longitudo adaptari potest | |
| Conectores | Compatibilis Mc4 |
| Examen oneris mechanici | Anterius 5400Pa / Posterius 2400Pa |
| CLASSIS POTENTIAE | ALVU-570ND | ALVU-575ND | ALVU-580ND | ALVU-585ND | ALVU-590ND | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| STC | NMOT | STC | NMOT | STC | NMOT | STC | NMOT | STC | NMOT | |
| Potentia maxima (Pmax) | 570W | 429W | 575W | 433W | 580W | 437W | 585W | 441W | 590W | 445W |
| Tensio Circuitus Aperti (Voc) | 51.41V | 48.69V | 51.55V | 48.82V | 51.68V | 48.96V | 51.81V | 49.09V | 51.94V | 49.23V |
| Cursus Brevis Circuitus (Isc) | 14.15A | 11.41A | 14.22A | 11.47A | 14.29A | 11.53A | 14.36A | 11.59A | 14.43A | 11.65A |
| Tensio ad Maximam Potentiam (Vmpp) | 42.41V | 39.36V | 42.56V | 39.51V | 42.71V | 39.66V | 42.86V | 39.80V | 43.00V | 39.95V |
| Potentia Maxima Currens (Impp) | 13.44A | 10.90A | 13.51A | 10.96A | 13.58A | 11.02A | 13.65A | 11.08A | 13.72A | 11.14A |
| EFFICIENTIA MODULI (%) | 22.07% | 22.26% | 22.45% | 22.65% | 22.84% | |||||
STC: Irradiantia 1000W/m², temperatura cellulae 25ºC, AM1.5G
NMOT: Irradiantia 800W/m², temperatura ambientis 20ºC, celeritas venti 1m/s, AM1.5G
| Lucrum Posterius | Parametrum | 1 | Duo | Tres | quattuor | quinque |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 5% | Potentia maxima (Pmax) | 599W | 604W | 609W | 614W | 620W |
| Efficacia Moduli STC (%) | 23.17% | 23.37% | 23.57% | 23.78% | 23.98% | |
| 15% | Potentia maxima (Pmax) | 656W | 661W | 667W | 673W | 679W |
| Efficacia Moduli STC (%) | 25.37% | 25.60% | 25.82% | 26.04% | 26.27% | |
| XXV% | Potentia Maxima (Pmax) | 713W | 719W | 725W | 731W | 738W |
| Efficacia Moduli STC (%) | 27.58% | 27.82% | 28.07% | 28.31% | 28.55% |
| Vasculum | XX'GP | Quadraginta'HQ |
| Frusta per palettam | 36 | 36 |
| Pallettae per receptaculum | quinque | 20 |
| Frusta per receptaculum | CLXXX | DCCXX |
| Temperatura Moduli Operativi | -40℃ ad +85℃ |
| Maxima Tensio Systematis | 1500 DC (IEC) |
| Maxima Series Fusibilium Classificatio | 30A |
| Tolerantia Potentiae | 0/+5W |
| Temperatura Nominalis Operativa (NMOT) | 45±2℃ |
| Coefficiens Temperaturae Pmax | -0.29%/℃ |
| Coefficiens Temperaturae Voc | -0.25%/℃ |
| Coefficiens Temperaturae Isc | +0.045%/℃ |
Societas Technologiae Solaris ALife, Ltd.
Telephonum/Whatsapp/Wechat: +86 13023538686
Inscriptio electronica: gavin@alifesolar.com
Aedificium XXXVI, Hongqiao Xinyuan, Chongchuan District, Nantong urbs, China
www.alifesolar.com