LECO N-TYPUSTechnologia Cellularum
Technologia Cellularum Semi-Sectarum SMBB
Cellula BifacialisTechnologiae Modulorum
Excellens Anti-PID Humilis LID Efficacia
Effectus Umbrae Punctorum Calidorum Minores
Potentia Producta Maior, BOS et LCOE Inferiores
● ISO9001:2015 systema systematis qualitatis (SGC)
● ISO14001:2015 EMS
● ISO45001:2018 OHSMS (Systema Systematis Salutis et Salutis)
● Qualitas secundum normam IEC61215/IEC61730
● Experimenta Salis/Nebulae/Ammoniae secundum IEC61701/IEC62716
| Cellulae Solares | Monotypi N |
| Numerus Cellularum | 132 (6x22) |
| Dimensiones | 2384 × 1303 × 35mm |
| Pondus | 38.5 kg |
| Vitrum Anterius / Posterius | Vitrum semi-temperatum obductum 2.0mm |
| Quadrum | Mixtura aluminii anodisata (fortis oneris roborata optio) |
| Arca Junctionis | Classificatio IP68 (tres diodae bypass) |
| Funes Egressus | 4.0mm² |
| 250mm (+)/ 350mm (-) | |
| Longitudo adaptari potest | |
| Conectores | Compatibilis Mc4 |
| Examen oneris mechanici | Anterius 5400Pa / Posterius 2400Pa |
| CLASSIS POTENTIAE | ALET-690ND | ALET-695ND | ALET-700ND | ALET-705ND | ALET-710ND | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| STC | NMOT | STC | NMOT | STC | NMOT | STC | NMOT | STC | NMOT | |
| Potentia maxima (Pmax) | 690W | 524W | 695W | 528W | 700W | 532W | 705W | 536W | 710W | 540W |
| Tensio Circuitus Aperti (Voc) | 47.95V | 45.52V | 48.15V | 45.73V | 48.34V | 45.93V | 48.54V | 46.13V | 48.73V | 46.33V |
| Cursus Brevis Circuitus (Isc) | 18.29A | 14.63A | 18.34A | 14.67A | 18.39A | 14.71A | 18.44A | 14.75A | 18.49A | 14.79A |
| Tensio ad Maximam Potentiam (Vmpp) | 39.84V | 37.82V | 40.03V | 38.02V | 40.23V | 38.22V | 40.42V | 38.42V | 40.62V | 38.62V |
| Potentia Maxima Currens (Impp) | 17.32A | 13.86A | 17.36A | 13.89A | 17.40A | 13.92A | 17.44A | 13.95A | 17.48A | 13.98A |
| EFFICIENTIA MODULI (%) | 22.21% | 22.37% | 22.53% | 22.70% | 22.86% | |||||
| STC: Irradiatio 1000W/m², temperatura cellulae 25°C, AM1.5G NMOT: Irradiatio 800W/m², temperatura ambientis 20°C, celeritas venti 1m/s, AM1.5G | ||||||||||
| Lucrum Posterius | Parametrum | 1 | Duo | Tres | quattuor | quinque |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 5% | Potentia maxima (Pmax) | 725W | 730W | 735W | 740W | 746W |
| Efficacia Moduli STC (%) | 23.32% | 23.49% | 23.66% | 23.83% | 24.00% | |
| 15% | Potentia maxima (Pmax) | 794W | 799W | 805W | 811W | 817W |
| Efficacia Moduli STC (%) | 25.54% | 25.73% | 25.91% | 26.10% | 26.28% | |
| XXV% | Potentia Maxima (Pmax) | 863W | 869W | 875W | 881W | 888W |
| Efficacia Moduli STC (%) | 27.77% | 27.97% | 28.17% | 28.37% | 28.57% |
| Vasculum | Quadraginta'HQ |
| Frusta per palettam | 32 |
| Pallettae per receptaculum | 18 |
| Frusta per receptaculum | 576 |
| Temperatura Moduli Operativi | -40℃ ad +85℃ |
| Maxima Tensio Systematis | 1500 DC (IEC) |
| Maxima Series Fusibilium Classificatio | 35A |
| Tolerantia Potentiae | 0/+5W |
| Temperatura Nominalis Operativa (NMOT) | 45±2℃ |
| Coefficiens Temperaturae Pmax | -0.30%/℃ |
| Coefficiens Temperaturae Voc | -0.24%/℃ |
| Coefficiens Temperaturae Isc | +0.04%/℃ |
Societas Technologiae Solaris ALife, Ltd.
Telephonum/Whatsapp/Wechat: +86 13023538686
Inscriptio electronica: gavin@alifesolar.com
Aedificium XXXVI, Hongqiao Xinyuan, Chongchuan District, Nantong urbs, China
www.alifesolar.com