LECO N-TYPUSTechnologia Cellularum
Technologia Cellularum Semi-Sectarum SMBB
Cellula BifacialisTechnologiae Modulorum
Excellens Anti-PID Humilis LID Efficacia
Effectus Umbrae Punctorum Calidorum Minores
Potentia Producta Maior, BOS et LCOE Inferiores
● ISO9001:2015 systema systematis qualitatis (SGC)
● ISO14001:2015 EMS
● ISO45001:2018 OHSMS (Systema Systematis Salutis et Salutis)
● Qualitas secundum normam IEC61215/IEC61730
● Experimenta Salis/Nebulae/Ammoniae secundum IEC61701/IEC62716
| Cellulae Solares | Monotypi N |
| Numerus Cellularum | 156 (6x26) |
| Dimensiones | 2465 × 1134 × 33mm |
| Pondus | 34.8 kg |
| Vitrum Anterius / Posterius | Vitrum semi-temperatum obductum 2.0mm |
| Quadrum | Mixtura aluminii anodisata (fortis oneris roborata optio) |
| Arca Junctionis | Classificatio IP68 (tres diodae bypass) |
| Funes Egressus | 4.0mm² |
| 250mm (+)/ 350mm (-) | |
| Longitudo adaptari potest | |
| Conectores | Compatibilis Mc4 |
| Examen oneris mechanici | Anterius 5400Pa / Posterius 2400Pa |
| CLASSIS POTENTIAE | ALVH-620ND | ALVH-625ND | ALVH-630ND | ALVH-635ND | ALVH-640ND | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| STC | NMOT | STC | NMOT | STC | NMOT | STC | NMOT | STC | NMOT | |
| Potentia maxima (Pmax) | 620W | 467W | 625W | 471W | 630W | 475W | 635W | 479W | 640W | 483W |
| Tensio Circuitus Aperti (Voc) | 55.64V | 52.67V | 55.75V | 52.78V | 55.87V | 52.89V | 55.98V | 52.99V | 56.09V | 53.10V |
| Cursus Brevis Circuitus (Isc) | 14.18A | 11.44A | 14.25A | 11.50A | 14.32A | 11.56A | 14.39A | 11.62A | 14.46A | 11.68A |
| Tensio ad Maximam Potentiam (Vmpp) | 46.03V | 42.73V | 46.16V | 42.86V | 46.29V | 42.99V | 46.42V | 43.11V | 46.55V | 43.24V |
| Potentia Maxima Currens (Impp) | 13.47A | 10.93A | 13.54A | 10.99A | 13.61A | 11.05A | 13.68A | 11.11A | 13.75A | 11.17A |
| EFFICIENTIA MODULI (%) | 22.18% | 22.36% | 22.54% | 22.72% | 22.90% | |||||
| STC: Irradiatio 1000W/m², temperatura cellulae 25°C, AM1.5G NMOT: Irradiatio 800W/m², temperatura ambientis 20°C, celeritas venti 1m/s, AM1.5G | ||||||||||
| Lucrum Posterius | Parametrum | 1 | Duo | Tres | quattuor | quinque |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 5% | Potentia maxima (Pmax) | 651W | 656W | 662W | 667W | 672W |
| Efficacia Moduli STC (%) | 23.29% | 23.48% | 23.66% | 23.85% | 24.04% | |
| 15% | Potentia maxima (Pmax) | 713W | 719W | 725W | 730W | 736W |
| Efficacia Moduli STC (%) | 25.51% | 25.71% | 25.92% | 26.12% | 26.33% | |
| XXV% | Potentia Maxima (Pmax) | 775W | 781W | 788W | 794W | 800W |
| Efficacia Moduli STC (%) | 27.73% | 27.95% | 28.17% | 28.40% | 28.62% |
| Vasculum | Quadraginta'HQ |
| Frusta per palettam | 34 |
| Pallettae per receptaculum | 16 |
| Frusta per receptaculum | 544 |
| Temperatura Moduli Operativi | -40℃ ad +85℃ |
| Maxima Tensio Systematis | 1500 DC (IEC) |
| Maxima Series Fusibilium Classificatio | 30A |
| Tolerantia Potentiae | 0/+5W |
| Temperatura Nominalis Operativa (NMOT) | 45±2℃ |
| Coefficiens Temperaturae Pmax | -0.29%/℃ |
| Coefficiens Temperaturae Voc | -0.25%/℃ |
| Coefficiens Temperaturae Isc | +0.045%/℃ |
Societas Technologiae Solaris ALife, Ltd.
Telephonum/Whatsapp/Wechat: +86 13023538686
Inscriptio electronica: gavin@alifesolar.com
Aedificium XXXVI, Hongqiao Xinyuan, Chongchuan District, Nantong urbs, China
www.alifesolar.com