LECO N-TYPUSTechnologia Cellularum
Technologia Cellularum Semi-Sectarum SMBB
Cellula BifacialisTechnologiae Modulorum
Excellens Anti-PID Humilis LID Efficacia
Effectus Umbrae Punctorum Calidorum Minores
Potentia Producta Maior, BOS et LCOE Inferiores
● ISO9001:2015 systema systematis qualitatis (SGC)
● ISO14001:2015 EMS
● ISO45001:2018 OHSMS (Systema Systematis Salutis et Salutis)
● Qualitas secundum normam IEC61215/IEC61730
● Experimenta Salis/Nebulae/Ammoniae secundum IEC61701/IEC62716
| Cellulae Solares | Monotypi N |
| Numerus Cellularum | 132 (6x20) |
| Dimensiones | 2382 × 1134 × 33mm |
| Pondus | 33.8 kg |
| Vitrum Anterius / Posterius | Vitrum semi-temperatum obductum 2.0mm |
| Quadrum | Mixtura aluminii anodisata (fortis oneris roborata optio) |
| Arca Junctionis | Classificatio IP68 (tres diodae bypass) |
| Funes Egressus | 4.0mm² |
| 250mm (+)/ 350mm (-) | |
| Longitudo adaptari potest | |
| Conectores | Compatibilis Mc4 |
| Examen oneris mechanici | Anterius 5400Pa / Posterius 2400Pa |
| CLASSIS POTENTIAE | ALDT-605ND | ALDT-610ND | ALDT-615ND | ALDT-620ND | ALDT-625ND | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| STC | NMOT | STC | NMOT | STC | NMOT | STC | NMOT | STC | NMOT | |
| Potentia maxima (Pmax) | 605W | 454W | 610W | 458W | 615W | 462W | 620W | 466W | 625W | 470W |
| Tensio Circuitus Aperti (Voc) | 48.75V | 45.70V | 48.94V | 45.91V | 49.13V | 46.12V | 49.32V | 46.33V | 49.50V | 46.54V |
| Cursus Brevis Circuitus (Isc) | 15.74A | 12.59A | 15.80A | 12.64A | 15.86A | 12.69A | 15.92A | 12.74A | 15.98A | 12.78A |
| Tensio ad Maximam Potentiam (Vmpp) | 40.82V | 38.29V | 40.99V | 38.47V | 41.16V | 38.65V | 41.33V | 38.83V | 41.50V | 39.01V |
| Potentia Maxima Currens (Impp) | 14.82A | 11.86A | 14.88A | 11.90A | 14.94A | 11.95A | Hora quinta decima | Hora duodecima (or hora media) | 15.06A | 12.05A |
| EFFICIENTIA MODULI (%) | 22.40% | 22.58% | 22.77% | 22.95% | 23.14% | |||||
| STC: Irradiatio 1000W/m², temperatura cellulae 25°C, AM1.5G NMOT: Irradiatio 800W/m², temperatura ambientis 20°C, celeritas venti 1m/s, AM1.5G | ||||||||||
| Lucrum Posterius | Parametrum | 1 | Duo | Tres | quattuor | quinque |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 5% | Potentia maxima (Pmax) | 635W | 641W | 646W | 651W | 656W |
| Efficacia Moduli STC (%) | 23.52% | 23.71% | 23.91% | 24.10% | 24.29% | |
| 15% | Potentia maxima (Pmax) | 696W | 702W | 707W | 713W | 719W |
| Efficacia Moduli STC (%) | 25.76% | 25.97% | 26.18% | 26.40% | 26.61% | |
| XXV% | Potentia Maxima (Pmax) | 756W | 763W | 769W | 775W | 781W |
| Efficacia Moduli STC (%) | 28.00% | 28.23% | 28.46% | 28.69% | 28.92% |
| Vasculum | Quadraginta'HQ |
| Frusta per palettam | 34 |
| Pallettae per receptaculum | 20 |
| Frusta per receptaculum | DCCLXXX |
| Temperatura Moduli Operativi | -40℃ ad +85℃ |
| Maxima Tensio Systematis | 1500 DC (IEC) |
| Maxima Series Fusibilium Classificatio | 30A |
| Tolerantia Potentiae | 0/+5W |
| Temperatura Nominalis Operativa (NMOT) | 45±2℃ |
| Coefficiens Temperaturae Pmax | -0.29%/℃ |
| Coefficiens Temperaturae Voc | -0.25%/℃ |
| Coefficiens Temperaturae Isc | +0.045%/℃ |
Societas Technologiae Solaris ALife, Ltd.
Telephonum/Whatsapp/Wechat: +86 13023538686
Inscriptio electronica: gavin@alifesolar.com
Aedificium XXXVI, Hongqiao Xinyuan, Chongchuan District, Nantong urbs, China
www.alifesolar.com